Czajniki emaliowane

1
Czajnik
1

Czajnik emaliowany

Pojemność 2,5l

Czajniki emaliowane

Czajnik emaliowany to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdej kuchni. Oferowane przez nas czajniki dedykujemy zarówno osobom lubiącym tradycyjne jak i bardziej nowoczesne kształty. W czajniku emaliowanym w szybki, bezpieczny i zdrowy sposób zagotujesz wodę na kawę czy herbatę. Wykonywanie codziennych prac kuchennych będzie łatwe i przyjemne, mając u boku praktyczne i funkcjonalne naczynie.

Oprócz tradycyjnych czajników emaliowanych, oferujmy również odważniejsze, nowoczesne kształty czajników dedykowanych kolekcjom garnków Izydor i Balbina. Wszystkie czajniki wyposażone są w gwizdek oraz rękojeść z tworzywa sztucznego, która ochroni nasze dłonie przed poparzeniem gotującą się parą.

  • Czajnik wyposażony jest w gwizdek, który poinformuje Cię o zagotowaniu się wody oraz pokrywę, która ułatwia nalewanie wody i czyszczenie czajnika.
  • Bakelitowy stały uchwyt z wgłębieniami na palce ułatwia przenoszenie naczynia i chroni Twoje dłonie przed poparzeniem.
  • Specjalnie wyselekcjonowana stal i wysokiej jakości emalia dają gwarancję, że naczynia emaliowane, są wytrzymałe i estetycznie wykonane.
  • Czajnik emaliowany jest bezpieczny dla zdrowia , nie wydziela szkodliwych substancji i nie wpływa na smak wody.
  • Czajnika możesz używać na wszystkich źródłach ciepła , w tym również na kuchenkach indukcyjnych.

Zastosowanie:

Dostępne wersje kolorystyczne:

Kolekcja Balbina:

Kolekcja Izydor:

Wszystkie czajniki sprzedawane są pojedynczo.