Garnek Zilner – recenzja

Garnek Zilner - recenzja

Garnek ZILNER nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych narzędzi kuchennych dostępnych obecnie na rynku. Jest nieprzywierający, ma szklaną pokrywę z uchwytem Aroma Knob i dozownikiem oleju. Jego stop aluminium i indukcyjne ferromagnetyczne dno doskonale nadają się do kuchenek indukcyjnych i gazowych, a ponadto jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Garnek ZILNER waży około 10 kg.

Garnek Zilner

Możesz gotować w dobrym stylu dzięki 8-częściowemu zestawowi garnków ze stali nierdzewnej firmy ZILNER. Posiada on ceramiczno-marmurkową powłokę nieprzywierającą oraz zintegrowany dozownik oleju. Zestaw ma indukcyjne ferromagnetyczne dno i może być używany na wszystkich rodzajach płyt kuchennych, w tym indukcyjnych – te słowa pochodzą z serwisu poradnikpracodawcy.pl. W przeciwieństwie do większości innych garnków ze stali nierdzewnej, te elementy wyposażenia są niezwykle lekkie – ważą około dziesięciu kilogramów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym zestawie!

Garnek Perfect

Ceramiczny szybkowar Perfect, opracowany we współpracy z twórcami Instant Pot, jest dostępny w czterech różnych kolorach. Każdy kolor będzie dostępny przez ograniczony czas, począwszy od 16 sierpnia. Pierwszym z nich będzie neutralny nude Steam, a następnie ciemnoszary Char. Oba kolory będą dostępne na początku września. Aby dowiedzieć się więcej o garnku Perfect Pot, przeczytaj dalej, aby poznać jego konstrukcję, funkcje i cenę.

Perfect Pot to wielofunkcyjne naczynie do gotowania, które może zastąpić osiem podstawowych gadżetów kuchennych. Można go zastąpić holenderskim piekarnikiem, garnkiem do gotowania na parze, patelnią, rożnem do pieczenia, parowarem i naczyniem do duszenia. Ten wszechstronny garnek jest również wyposażony w wygodną podstawkę pod łyżkę. Jeśli szukasz rozwiązania na jednogarnkowy posiłek, ten niezwykle wszechstronny garnek sprawi, że przygotowywanie posiłków stanie się dziecinnie proste.

8-częściowy zestaw garnków ZILNER

Jeśli szukasz dobrego zestawu naczyń do gotowania, polecam 8-częściowy zestaw garnków ze stali nierdzewnej ZILNER. Stal nierdzewna zapobiegnie przywieraniu potraw, a ceramiczne wnętrze z powłoką nieprzywierającą równomiernie rozprowadzi ciepło. Można również liczyć na to, że odporna na wysokie temperatury emalia zewnętrzna zwiększy bezpieczeństwo w kuchni. Ale co sprawia, że zestawy garnków ZILNER są tak wyjątkowe? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co sprawia, że są tak wspaniałe.

Czytaj również:   Który garnek do pieczenia będzie najlepszy?

Koszt

Pomimo swojej wysokiej ceny, garnek ZILNER jest jednym z najlepszych garnków do kupienia, jeśli jesteś poważnym kucharzem. Kwadratowe garnki posiadają ceramiczną powłokę marmurową oraz szklane pokrywki z uchwytami Aroma Knob. Płynne przyprawy można umieścić w pokrętle Aroma Knob, które jest małym dozownikiem mieszczącym się wewnątrz uchwytu. Wykonane ze stopu aluminium, garnki są bezpieczne w użyciu w każdej kuchni.

Każdy garnek firmy ZILNER ma swój niepowtarzalny charakter i styl, a cena garnka o wyjątkowych cechach zależy od jego wielkości, materiału i właściwości. Skupiając się na tradycyjnym gotowaniu, garnki ZILNER mają jedne z najwyższych jakościowo cech na rynku. Garnki mają kapslowane dno, wygodne uchwyty i stylową szklaną pokrywę. Ponadto, garnki ZILNER są łatwe w czyszczeniu, a nawet mają właściwości bakteriobójcze, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdej kuchni.Podobne Tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska