Garnki emaliowane Silesia Rybnik – Zapraszamy do współpracy

Fabryka Naczyń Emaliowanych Silesia Rybnik, to producent naczyń emaliowanych z wieloletnią tradycją na rynku polskim jak i europejskim. Nasze produkty gościły i goszczą w polskich domach niezmiennie od blisko 200 lat. Funkcjonalność, praktyczność a także szeroka oferta naczyń powoduje, że nadal są to jedne z najczęściej wybieranych garnków do polskich kuchni.

IMG 0686male 300x200 - Sprzedaż hurtowa

Garnki emaliowane wracają również do łask w sferze gastronomii. Popularny ostatnimi czasy trend retro i eko, sprawia, że powstaje coraz więcej restauracji i barów serwujących, często wykwintne potrawy w emaliowanych naczyniach. Wszystko to sprawia, że naczynia emaliowane nadal są dobrą inwestycją dla różnego typu przedsiębiorców handlujących małym AGD. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową naszych produktów na terenie całego kraju.

Zdobienie kubków emaliowanych

Zapewniamy indywidualne podejście do klienta jak również, możliwości personalizacji naszych kubków. Oferujemy profesjonalne zdobienie kubków emaliowanych w celach reklamowych czy gastronomicznych. Proponujemy trzy najpopularniejsze wielkości o wysokościach: 8, 9 i 10cm w różnych wersjach kolorystycznych.

Zachęcamy do kontaktu!