Który model garnka z grubym dnem wybrać?

Który model garnka z grubym dnem wybrać?

Istnieje wiele rodzajów garnków z grubym dnem, więc skąd wiesz, który z nich jest najlepszy? Przeczytaj wskazówki, jak wybrać najlepszy garnek z grubym dnem do Twoich potrzeb kulinarnych. Niektóre z nich to Calphalon Classic, Cooks Standard i MultiClad Pro. Cooks Standard 12 kwarty klasyczny garnek ze stali nierdzewnej jest doskonałym wyborem dla podstawowej kuchni.

Cuisinart MultiClad Pro

Jeśli szukasz wysokiej jakości zestawu naczyń do gotowania z trwałym garnkiem o grubym dnie w korzystnej cenie, rozważ garnek MultiClad Pro firmy Cuisinart. Posiada on trójwarstwową konstrukcję, w której warstwy stali nierdzewnej i aluminium są ze sobą połączone. Szerokie, płaskie uchwyty są wygodne do trzymania i pozostawiają dużo miejsca na rękawice kuchenne. Grube dno pomaga utrzymać ciepło, nie powodując przypalenia potraw.

Garnek z grubym dnem MCP-12N ma mocną i niezawodną pokrywę. Posiada ona przynitowane uchwyty, które są osadzone w garnku, zapewniając dobre uszczelnienie i skuteczne wychwytywanie ciepła. Pokrywki mają taki sam rozmiar i kształt jak garnek, co ułatwia ich obsługę zarówno podczas gotowania, jak i zdejmowania. Ponadto, pokrywka lekko zwęża się po włożeniu do garnka – fragment ten został przygotowany przez stronę magazynbmw.pl.

Cooks Standard

Na marce Cooks Standard można polegać, jeśli chodzi o dostarczanie wysokiej jakości i trwałych naczyń, które sprawdzą się zarówno w kuchni komercyjnej, jak i w domu. Firma nieustannie stara się tworzyć coraz lepsze i wytrzymalsze naczynia kuchenne, a wszystko to w przystępnej cenie. Ich naczynia wykonane są z anodowanego aluminium i posiadają aluminiowy rdzeń na dnie, który zapobiega powstawaniu gorących punktów. Wszystkie ich garnki i patelnie są nieprzywierające, co oznacza, że Twoje potrawy nie będą przywierać do ich powierzchni.

Jedną z zalet gotowania w garnkach z grubym dnem jest ich niska cena. Garnek Cooks Standard to świetna inwestycja, której cena wynosi zaledwie 20 dolarów. Konstrukcja z grubym dnem pozwala na przygotowywanie zup, gulaszu i innych pysznych potraw bez obaw o przypalenie lub przeciekanie. Polityka gwarancyjna firmy obejmuje wady materiałowe i produkcyjne. Firma pokrywa nawet koszty wysyłki, jeśli naczynie okaże się wadliwe.

Calphalon

Firma Calphalon jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek naczyń kuchennych w Stanach Zjednoczonych, a garnki i patelnie z grubym dnem nie są tu wyjątkiem. W rzeczywistości firma Calphalon jest odpowiedzialna za stworzenie rewolucyjnej technologii twardego anodowanego aluminium, dzięki której powstają naczynia kuchenne o właściwościach metalu niereaktywnego i doskonale przewodzące ciepło. Pomimo wielu zalet, naczynia Calphalon wymagają szczególnej troski i uwagi, aby zapewnić im długą i niezawodną żywotność.

Czytaj również:   Jaki jest najlepszy garnek do spaghetti?

Te naczynia są bezpieczne i trwałe, a konsumenci są z nich ogólnie zadowoleni. Consumer Reports ocenia naczynia tej marki jako dobre lub doskonałe. Garnki tej firmy są przeznaczone do pracy na indukcji, gazu i kuchenki elektryczne, i jest piekarnik do 400 stopni Fahrenheita. Calphalon oferuje kilka różnych zestawów, począwszy od jednego rondla do pełnego zestawu naczyń w różnych cenach. Zestawy zazwyczaj zawierają dwa rondle z pokrywkami, średniej wielkości patelnię i dużą patelnię saute. Zestawy te zawierają wszystkie naczynia, które są potrzebne do przygotowania pysznych posiłków i zaimponowania gościom.

Cooks Standard 12-warstwowy klasyczny garnek ze stali nierdzewnej

Wykonany ze szczotkowanej stali nierdzewnej 18/10 8-warstwowy klasyczny garnek Cooks Standard z pokrywką to klasyczny kuchenny niezbędnik. Warstwowy dysk ze stali nierdzewnej i aluminium w dnie zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, eliminując gorące punkty. Pokrywa garnka ze stali nierdzewnej zatrzymuje wilgoć i ciepło, a nitowane uchwyty pozwalają łatwo zdjąć go z kuchenki. Pokrywa ze stali nierdzewnej ściśle przylega do garnka, co sprawia, że jest on doskonałym wyborem do powolnego gotowania.

Garnek ze stali nierdzewnej jest najłatwiejszy do czyszczenia, a 12-kwartowy klasyczny model Cooks Standard można myć w zmywarce. Ze względu na swoją trwałość, może wytrzymać intensywne użytkowanie, zachowując przy tym piękny wygląd. Rozmiar 12 kw jest wystarczająco duży dla dużej rodziny, dużego projektu, a nawet do gotowania w puszkach! A ponieważ garnek można myć w zmywarce, jest również łatwy do czyszczenia.

All-Clad

Jedną z najlepszych cech garnka All-Clad z grubym dnem jest jego pokrywka, którą można zdjąć i która nadaje się do mycia w zmywarce. Garnek ten posiada również nieprzywierające wnętrze i może być używany w piekarniku w temperaturze do 400 stopni. Nie należy używać go pod brojlerem. Zdejmowana pokrywa, którą można myć w zmywarce, ułatwia czyszczenie. Oto niektóre z najważniejszych cech, które należy rozważyć przed zakupem garnka All-Clad.

Linia naczyń All-Clad jest znana z wysokiej jakości wnętrza garnków wykonanego z platerowanej stali nierdzewnej. Zestaw naczyń D3 z platerowanej stali nierdzewnej wyznacza standardy dla innych producentów naczyń z platerowanej stali nierdzewnej. All-Clad nadal produkuje wszystkie clad naczynia w USA, chociaż firma produkuje również aluminiowe patelnie nonstick w Chinach. Garnki z grubym dnem mają solidną pojemność 3,3 kwarty i są idealne do gotowania zup, gulaszu i zupek.Podobne Tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska