Silesia garnki 1200x423 - Nowe wzory, sprawdzonych garnków

Nowe wzory, sprawdzonych garnków

Nowe modne dekoracje

Dzisiejsza oferta FNE Silesia Rybnik to zarówno produkty o prostych kształtach, prezentowane w modnych wzorach i kolorach, a także propozycje bardziej nowoczesne, w których tradycyjna emalia połączona została z elementami ze stali nierdzewnej oraz szkła. Różnorodność wzorów i kolorów oraz uniwersalność emalii sprawia, że naczynia emaliowane FNE Silesia Rybnik doskonale sprawdzą się w każdej kuchni – tradycyjnej i nowoczesnej.

Znane już fasony garnków Janina, Zośka i Zyta wzbogaciły się o nowe dekoracje: zestaw Janina ozdobiony motywem Szary Kwiat, zestaw garnków Zośka ze szklanymi pokrywami udekorowany delikatną szaro-zieloną florystyczną dekoracją (Listki) oraz klasyczna Zyta z emaliowanymi pokrywami ozdobiona romantyczną dekoracją Miłość w odcieniach fioletu.

Co wyróżnia naczynia emaliowane FNE Silesia Rybnik? Wszystkie są odporne na korozję i działanie kwasów, dzięki czemu bezpiecznie można przygotowywać w nich ulubione potrawy. W odróżnieniu od naczyń nierdzewnych, nadają się one również do przechowywania żywności, zachowując naturalny smak gotowanych potraw.

Przygotowana wcześniej potrawa może być od razu wyjęta z lodówki i podgrzana, bez obawy o uszkodzenie naczynia. A wszystko dlatego, że emaliowana powłoka w garnkach FNE Silesia Rybnik jest odporna na wysokie temperatury oraz szok termiczny (gwałtowne zmiany temperatur).

Szklista powłoka w produktach FNE Silesia Rybnik jest ekologiczna i antyalergiczna (nie zawiera np.: niklu jak stal nierdzewna), dlatego polecana jest szczególnie osobom podatnym na uczulenia. Gotowanie jest bezpieczne dla zdrowia, a przygotowywane w nich potrawy nie zawierają szkodliwych substancji. Co jest niezwykle ważne zwłaszcza podczas gotowania posiłków dla małych dzieci.

Każde naczynie emaliowane FNE Silesia Rybnik pozwoli przez długie lata cieszyć się swoim pięknym wyglądem. Idealnie gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości. Garnki emaliowane w odróżnieniu od tych wykonanych ze stali nierdzewnej, nie trzeba polerować. Dodatkowo odporność na promienie UV, zapewnia trwałość i intensywność koloru naszych garnków.

Stalowy korpus naczyń emaliowanych FNE Silesia Rybnik gwarantuje, że wszystkie elementy kolekcji można używać również na kuchenkach indukcyjnych.